• Welcome!
Total books

Fiction

Contemporary Fiction
7
Drama
7
Fiction
1175
Historical Fiction
24

Horror-Gothic
10
Humor
25
Mystery, Thriller & Crime
200
Poetry
36

Romance
457
Science Fiction & Fantasy
111
Short Stories
136
Youth
8

Sort by
Пятьдесят оттенков наслаждения

После ошеломительного успеха трилогии Э.Л.Джеймс "50 оттенков..." многие пары захотели расширить границы своей интимной жизни. Мариза Беннетт, писательница, чья сексуальность вообще не знает границ, написала великолепное практическое руководство, которое позволит виртуозно переходить от "ванильных игр" к более жестким вариантам. Непринужденным игривым тоном эта книга объясняет основы 30 "легких" техник БДСМ, от порки до бондажа шелковыми шарфиками, от сквернословия до повязок на глаза и легких "щипков и царапок". Каждый раздел украшают цитаты из Камасутры или классической эротики, придавая книге пряную, возбуждающую атмосферу. В нашей библиотеке вы можете бесплатно почитать книгу « Пятьдесят оттенков наслаждения ». Чтобы читать онлайн книгу « Пятьдесят оттенков наслаждения » перейдите по указанной ссылке. Приятного Вам чтения.

Гид по мужчинам

Бель де Жур – самая знаменитая девушка по вызову. Ее интимный блог взорвал интернет-сообщество. Ее «Тайный дневник…» читали в метро даже самые чопорные британцы (обернув в газету, естественно). А снятый по книге сериал установил рекордные показатели рейтингов для сериала-новичка. Бель открыла свое настоящее имя. И она готова поделиться опытом. Какие типы мужчин бывают, где и как с ними лучше знакомиться, когда самое время переходить к сексу и чего парни втайне ждут от вас в постели и в отношениях. Благодаря уникальному тесту Бель вы определите, к какому типу охотницы вы относитесь, а благодаря ее советам – усовершенствуете свой стиль соблазнения. В нашей библиотеке вы можете бесплатно почитать книгу « Гид по мужчинам ». Чтобы читать онлайн книгу « Гид по мужчинам » перейдите по указанной ссылке. Приятного Вам чтения.

Энциклопедия соблазнительницы

Осваивая сексуальные горизонты, недолго и заблудиться. Вот почему мы создали самый полный и подробный гид по сексуальным удовольствиям. Удобная книга, написанная в виде энциклопедии, разложит по полочкам в алфавитном порядке все сексуальные премудрости. Древние техники секса и сексуальные тенденции будущего, интимные проблемы и их простые решения, идеи для незабываемой ночи и сценарии ролевых игр, обзоры секс-игрушек и тесты на сексапильность, живые эксперименты и неожиданные выводы. Не теряй любопытства в отношении секса, осваивай новые горизонты удовольствия и помни, что твоя сексуальность - невероятно мощное оружие! В нашей библиотеке вы можете бесплатно почитать книгу « Энциклопедия соблазнительницы ». Чтобы читать онлайн книгу « Энциклопедия соблазнительницы » перейдите по указанной ссылке. Приятного Вам чтения.

Kavgam
Kavgam Sented by Paul

Bu kitapta, çağımızın kötülük sembolü Adolf Hitler’in kendine özgü politik felsefesini (Faşizm) kaleme aldığı KAVGAM kitabının, Japon çizgi roman tarzı olan Manga formunda öyküleştirilmiş uyarlamasını bulacaksınız.

Suda Yan Ateşte Boğul
Suda Yan Ateşte Boğul Sented by Shon

"hiçbir şeyin önemi yok bir yatakta debelenmekten başka ucuz hayaller ve bir birayla yapraklar ölürken ve atlar ölürken ve ev sahipleri koridorlarda dikmiş gözlerini bakarken; canlıdır müziği çekilmiş perdelerin, sinek sürüleri ve patlamalar sonuszunda son insan'ın mağarası;

A Storm of Swords
A Storm of Swords Sented by Paul

Of the five contenders for power, one is dead, another in disfavor, and still the wars rage, as alliances are made and broken. Joffrey sits on the Iron Throne, the uneasy ruler of the Seven Kingdoms. His most bitter rival, Lord Stannis, stands defeated and disgraced, victim of the sorceress who holds him in her thrall. Young Robb still rules the North from the fortress of Riverrun. Meanwhile, making her way across a blood-drenched continent is the exiled queen, Daenerys, mistress of the only three dragons left in the world. And as opposing forces maneuver for the final showdown, an army of barbaric wildlings arrives from the outermost limits of civilization, accompanied by a horde of mythical Others—a supernatural army of the living dead whose animated corpses are unstoppable. As the future of the land hangs in the balance, no one will rest until the Seven Kingdoms have exploded in a veritable storm of swords.

Sons and Lovers 
Sons and Lovers  Sented by Musa

"She was a brazen hussy." "She wasn't. And she was pretty, wasn't she?" "I didn't look ... And tell your girls, my son, that when they're running after you, they're not to come and ask your mother for you - tell them that - brazen baggages you meet at dancing classes"

Airport
Airport Sented by Paul

Trapped in a snowbound airport, passengers, pilots, stewardesses, and airport administrators try to survive the deadly storm, in a new edition of the best-selling novel. Reissue.

Yılanların Öcü
Yılanların Öcü Sented by Michael

Türkiye’nin güzel mi güzel, yoksul mu yoksul bir köyüdür Karataş. Kara Bayram da bu köyün yoksullarından biridir. Babadan kalma tek odalı bir evde yaşar, iyi huylu karısı, üç yavrusu, bir de evinin direği anası Irazca’yla. Dertli kadındır Irazca, yaslıdır. Ama dişlidir bir o kadar da. Kendi yağlarıyla kavrulup giderlerken, bir gün huzurları kaçar. Muhtar Cımbıldak Hüsnü’nün kayırdığı Haceli evlerinin önüne ev yapmaya kalkışır çünkü. Tabii Irazca dikleşir; kızılca kıyametler kopar köyde... ve kasabada. Gelmedik kalmaz başlarına...

Agnes Grey
Agnes Grey Sented by Paul

At age 19 Anne Brontë left home and worked as a governess for a few years before becoming a writer. Agnes Grey was an 1847 novel based on her experience as a governess.

Albaya Mektup Yok
Albaya Mektup Yok Sented by Paul

Albaya Mektup Yok, çağımızın en büyük yazarlarından Gabriel García Márquez’in en güzel uzun öykülerinden biri. Ülkesi uğruna savaşarak yaptığı hizmetlerin karşılıksız kaldığını anlayan, emekliye ayrılmış yaşlı bir askerin öyküsü. Bir türlü gelmeyen emekli aylığını her cuma günü karısı ve horozuyla birlikte bekleyen emekli bir albayın komik, ama bir o kadar da trajik hikâyesi.

Üç Aynalı Kırk Oda
Üç Aynalı Kırk Oda Sented by Paul

Günün birinde yazdıklarımdan bir perde çekeceğim hayatıma. Herkes kağıt üstüne yazılanları benim hayatım sanacak, ben de hayatımı saklamış olacağım böylelikle.

Tuhaf Kütüphane
Tuhaf Kütüphane Sented by Paul

Murakami’den büyükler için yazılmış, masal tadında bir öykü… Bir Osmanlı Vergi Tahsildarının Güncesi adlı kitabı elime aldım, okumaya başladım. Bu, Osmanlıca yazılmış zor bir kitaptı. Ne var ki tuhaf bir şekilde hiç güçlük çekmeden okuyabiliyordum. Kitabın sayfalarını çevirirken, Türk vergi tahsildarı İbn Armut Hasir olmuştum, belimde eğri bir pala, İstanbul’da vergi toplamaya çıkmıştım. Meyve ve tavuk, sigara ve kahve kokuları sokağa ağır ağır akan bir nehir gibi yayılmıştı. Hurma ve mandalina satan seyyar satıcılar yol kenarında yüksek sesle bağrışıyorlardı. Yalnız bir çocuk, gizemli bir kız ve Koyun Adam…

Kasımpatları
Kasımpatları Sented by Paul

Romanlarıyla, yalnız Amerikan edebiyatının değil, dünya edebiyatının da önde gelen yazarları arasında yer alır.

Gezgin Satıcı Kitap
Gezgin Satıcı Kitap Sented by Luis

Guy de Maupassant (1850-1893) : Ünlü romancı L. N. Tolstoy'un '... sayıları az olmakla birlikte, Maupassant gibi bir başka tür insan daha vardır ki, bunlar her şeyi kendi gözleriyle, içerdiği önemi ve anlamıyla, olduğu gibi görürler' sözleriyle andığı yazar ardında pek çok roman, öykü, deneme ve tiyatro oyunu bıraktı.

İçdeniz Balıkçısı
İçdeniz Balıkçısı Sented by Musa

Le Guin’in sekiz öyküden oluşan ve Dünyanın Doğum Günü kitabından on yıl kadar önce yazdığı İçdeniz Balıkçısı’nda, "Bilimkurgu Okumamak Üzerine" başlıklı bir giriş yazısı da yer alıyor.

Mutluluk
Mutluluk Sented by Michael

Guy de Maupassant, Avrupa gerçekçiliği içinde önemli bir yer tutar. Onun öykü kişileri Korsikalı haydutlardan Fransız orta sınıfına, oradan da soylu sınıfın sınırlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede yer alır. Köpeğine duyduğu derin bağlılıkla sonunda aklını yitiren bir bahçıvan; dünya güzeli karısı elinden kaçmasın diye üst üste yedi çocuk doğurtan kocanın içine düştüğü açmaz… Bütün bu öyküler. Maupassant’ın ölüm, mutluluk, doğa ve kültür üzerine görüşlerini aktarmasına olanak verir. Mutluluk: Maupassant öyküleri karşımıza ani ve sürprizli gelişmeler çıkartarak bizi şaşırtırlar.

He's After Me
He's After Me Sented by Luis

Before writing her first novel, 32C That's Me, Chris Higgins taught English and Drama for many years in secondary schools. Chris has worked at the Minack, the open-air theatre on the cliffs near Lands End. She now writes full time. Chris loves to travel and has lived and worked in Australia as well as hitchhiking to Istanbul and across the Serengeti Plain. She was born and brought up in South Wales, but now lives in the far west of Cornwall with her husband and four daughters. Chris's novels deal with issues that every teenager can identify with. In 2009, Chris won the YoungMinds award for A Perfect 10.

L.A. Confidential
L.A. Confidential Sented by Paul

Christmas 1951, Los Angeles: a city where the police are as corrupt as the criminals. Six prisoners are beaten senseless in their cells by cops crazed on alcohol.

Sort by